Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Žena z pondělní nehody u Košic zemřela. Policie hledá svědky

 Autor: Foto archiv PČR

    Autor: Foto archiv PČR

AKTUALIZOVÁNO - 16.8.2017 12:21

KOŠICE - Nehoda z pondělního dopoledne, kdy se na silnici u Košic střetla Škoda Fabia combi s vozem Isuzu D - Max, má tragický konec. Škodovka, jedoucí ve směru na Tučapy, sjela po střetu do pravého příkopu a narazila do stromu. Řidiče (73) převezla záchranka do táborské nemocnice, jeho spolujezdkyně stejného věku byla vrtulníkem transportována do českobudějovické nemocnice. Včera bohužel svým zraněním podlehla.

 

Řidič vozidla značky Isuzu vyvázl bez zranění. Přesnou příčinu, průběh a míru zavinění nehody šetřili táborští dopravní policisté. Po úmrtí spolujezdkyně případ převzali táborští kriminalisté. K objektivnímu posouzení všech skutečností nařídili u zesnulé soudní pitvu. Případ šetří jako trestný čin usmrcení z nedbalosti.

Policie teď hledá svědky této dopravního nehody, zajímá je i způsob jízdy tmavě zelené Škody Fabia i stříbrného vozidla Isuzu před střetem mezi obcemi Košice a Tučapy. Jakékoliv poznatky k této nehodě uvítají policisté na telefonních číslech 974 238 250, 974 238 111 či policejní lince 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace