neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

• Strakonický drak

neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

Závod dračích lodí na Otavě.

Zlatá ruka trenéra! Střídající Jan Hájek vystřelil remízu

OSEK – Spravedlivá dělba bodů, pátý Osek drží dvoubodový náskok na sedmou Hlubokou i po vzájemném utkání 28. kola krajského přeboru, které skončilo 2:2. První půle, ve které byli lepší hosté, moc vzrušujících momentů před oběma brankami nenabídla, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Do druhé poloviny už nastoupili Osečtí úplně jinak a hned po minutě šli Mrkvičkou do vedení, ale Hluboká otočila nepříznivý stav. V 51. minutě potrestal Cardův žlutý faul z penalty Antoš a o dvacet minut později dovršil obrat z ojedinělého brejku střídající Adam – 1:2. Domácí svěřenci kouče Jaroslava Voříška tak nakonec museli být rádi i za remízu, kterou zařídil po necelých čtyřech minutách na place střídající forvard Jan Hájek po akci Uhera.

TJ Osek – TJ Hluboká nad Vltavou 2:2 (0:0). Branky: 46. Mrkvička, 81. Hájek – 51. Antoš (pen.), 71. Adam. Rozhodčí: Klátil – Reitinger, Kaštánek. DFA: František Bumba. ŽK: 3–2 (Mrkvička, Michálek, Carda – Adam, Valenta). Přihlíželo 90 diváků.

Ve středečních novinách přineseme ohlasy oseckého trenéra Jaroslava Voříška i střelce vyrovnávací branky Jana Hájka, který popíše, jak vnímá, když se na zápas musí koukat ze střídačky. Nakonec byl rád, že se na hřiště dostal a dokonce vstřelil gól. Vybojoval si místo v základní sestavě pro příští utkání? I na to jsme se zeptali kouče Voříška. Čtěte středeční Strakonicko!