Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Zloděj vlezl do firmy po žebříku

ZÁHOSTICE - Policisté pátrají po zloději, který se vloupal do kanceláří výrobní provozovny v Záhosticích u Chýnova na Táborsku. Dovnitř se dostal po žebříku, s největší pravděpodobností krátce po půlnoci ze středy 3. na čtvrtek dne 4. července. Kanceláře prohledal a ukradl peníze. Krádeží a poškozením zařízení provozovny způsobil škodu odhadem přes 50 000 korun. Policie teď hledá případné svědky.

 

Policisté se obracejí zejména na obyvatele Záhostic, kteří si mohli v noci všimnout podezřelého dění nebo výskytu neznámých lidí na jihozápadním okraji obce, případně odstaveného vozidla. Informace mohou předat sezimovoústeckým policistům na jejich služebnách v Chýnově či v budově táborského územního odboru, případně na telefonní lince 974 238 730. 

Zároveň policisté upozorňují, aby se ve firmách či organizacích peníze lépe zabezpečovaly, protože zůstávají-li dostupné, zloděj si cestu najde - třeba i po žebříku. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace