Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Sociální sítě

    Úterý 12.11 9:00 - Milevsko, KD

    Přednáška.

  • Zdravotní pojišťovna MV ČR

    Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

    Mobilní pracoviště.

Zobrazit všechny události
 

Známe výherce prázdninové soutěže o víkendový pobyt v jurtě!

Celé prázdniny mohli čtenáři Jihočeských týdeníků a zpravodajského portálu Jižní Čechy Teď soutěžit o čtyřdenní pobyt v jurtě v kempu Modřín na Lipně o prodlouženém víkendu od čtvrtka 27. do neděle 30. září. Jurta je pro čtyři osoby a součástí výhry je karta s volnými vstupy na lipenské atrakce. O tyto karty jsme navíc soutěžili průběžně každý týden.

 

Většina soutěžních otázek se týkala Lipna, dovolené, kempování a zážitků v přírodě. Zapojení do soutěže si žádalo trochu zavzpomínat a trochu se o své vzpomínky a zážitky podělit. Někteří čtenáři se ohlíželi za prvními láskami, za pozorováním hvězd, za svými profesními začátky u lipenského jezera, někteří dokonce posílali své zážitky ve formě rýmovačky. Do slosování jsme v pondělí 3. září zařadili všechny soutěžní odpovědi, které dorazily během osmitýdenní soutěže z celé České republiky.

Výherce si bude užívat čtyři dny v plně zařízené mongolské jurtě v kempu Modřín na břehu "jihočeského moře." Lipno i na prahu podzimu nabízí adrenalinové atrakce, Stezku korunami stromů, Království lesa, cyklotrasy, golf, rybaření a mnoho dalšího. Pro každého se tu nějaká zábava najde.

A na koho se usmálo štěstí? Výherkyní velké prázdninové soutěže se stala Edita Urbanová z Majdalény na Třeboňsku.

Odpovídala na otázku, proč by měla pobyt vyhrát právě ona, těmito větami: "Protože o koupi jurty uvažujeme na náš každoroční tradiční pobyt pěstounských dětí a dětí kamarádů na táboře. Scházíme se každoročně a v rámci možností, které máme, si s dětmi užíváme dobrodružství. Chtěla bych vyhrát pobyt v jurtě, abych si tuto zkušenost předem vyzkoušela."
Tak to tedy vyšlo, gratulujeme! Přejeme výherkyni příjemný pobyt plný zábavy. A když přijde do redakce nějaká fotečka, rádi se podělíme i s ostatními čtenáři, na které štěstí určitě sedne příště. Nová soutěž už se chystá.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace