Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Zpátky do práce, fotbalisté Dynama zahájili přípravu

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Pondělí 20. června. Právě předevčírem skočila druholigovým fotbalistům budějovického Dynama takřka měsíc trvající letní dovolená. Na prvním srazu nové sezony 2016–17 se realizačnímu týmu hlásilo 23 hráčů, zatím chyběl zkušený špílmachr Jan Šimák, o jehož služby má vedení Českých Budějovic zájem, ale ještě se jedná o jeho nové smlouvě. Už dnes čeká Dynamáky první herní prověrka, od 17 hodin nastoupí v Nové Včelnici proti rovněž druholigovému Znojmu. Poprvé by se měli představit testovaní hráči i zkušený stoper Ondřej Šourek, kterého si kouč Horejš vyhlédl pro posílení defenzivy. Cílem přípravy je kvalitně připravit tým a výrazně vylepšit umístění z loňské sezony, ve které skončilo Dynamo až na dvanácté příčce Fotbalové národní ligy.

Aktuální stav hráčského kádru

Brankáři: Zdeněk Křížek, Kamil Hajdušek, Lukáš Coufal.

Obránci: Michal Klesa, Michal Řezáč, Pavel Novák, Jakub Hric, Lukáš Havel, Ondřej Šourek, Daniel Frnoch, Filip Vaněk, Jiří Funda.

Záložníci: Jakub Pešek, Peter Mazan, Jan Hála, Petr Benát, Rostislav Tomek, Adrián Čermák, Patrik Čavoš, Jindřich Kadula, Roman Wermke.

Útočníci: Richard Kalod, Daniel Černý, Milan Jurdík.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace