Mirovičtí deváťáci se rozloučili se školou Třemi oříšky pro Popelku
MIROVICE – Ve více než dvacetileté tradici pokračuje Základní škola v Mirovicích. V úterý 23. června totiž odehráli na závěr svého působení ve škole místní deváťáci divadelní představení. Letos si vybrali pohádku Tři oříšky pro Popelku. Sledoval jí zaplněný sál mirovického kulturního domu.
