Jihočeši vyrazili na Olympiádu dětí a mládeže speciálním vlakem. Jedou pro medaile
ČESKÉ BUDĚJOVICE – Více než tři stovky členů jihočeské výpravy odjely v neděli 21. června z Českých Budějovic na Olympiádu dětí a mládeže 2026. Historicky poprvé zamířili mladí sportovci, trenéři i vedoucí výpravy do dějiště her společným speciálním vlakem.
