Prachatice mají nejpřívětivější úřad v Jihočeském kraji. Druhý je Tábor, třetí Vimperk
PRACAHTICKO/ TÁBOR – Město Prachatice již podruhé získalo první místo v Jihočeském kraji v soutěži Ministerstva vnitra Přívětivý úřad 2026. Na druhém místě skončil táborský úřad, na třetím vimperský. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo ve čtvrtek 11. června tradičně v reprezentativních prostorách Zrcadlové kaple Klementina v Praze.

