Bernartičtí dobrovolní hasiči oslavili 140 let od svého založení
BERNARTICE – Sbor dobrovolných hasičů v Bernarticích oslavil v sobotu 20. června 140 let od svého založení. Na programu byl průvod, předání ocenění, výstava fotografií a hasičské techniky, horolezecká stěna nebo večerní zábava s kapelou MIDI, na kterou přišlo 160 lidí. Dorazilo také 28 sborů především z Písecka se svými prapory.