Loučí se Ženy v secesním ráji i galerie v bechyňské Kotěrově vile
BECHYNĚ – S derniérou výstavy Ženy v secesním ráji uměleckého fotografa Lva Pavlucha nastane v pondělí 29. června i loučení s galerií, která letos vznikla v lázeňské Kotěrově vile. Galerie tu bohužel má jen kratičkou tříměsíční existenci. Lázně Bechyně chtějí nakonec jinak využít prostory vily, kterou navrhl slavný architekt Jan Kotěra. Výstava fotografických aktů Lva…

