O sdílené auto mají Písečtí zájem. Projekt bude pokračovat
PÍSEK – Sdílený elektromobil bude v Písku fungovat i nadále. Rada města schválila pokračování projektu na další rok, a to do srpna 2027. Navazuje tak na pilotní provoz, který byl spuštěn v srpnu loňského roku a během několika měsíců si získal stovky uživatelů.

