Kdy a kam

  • A tak to tenkrát bylo - autorský muzikál L. Horníka

    Úterý 22.5 18:00 - Písek, Divadlo Pod Čarou

    Parodie z Divokého západu v podání muzikálového kroužku ZŠ J. Husa Písek.

  • Čochtan vypravuje

    Úterý 22.5 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Nestárnoucí muzikál J. Voskovce a J. Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě J. Dvořáka.

Zobrazit všechny události
 

Mistři! Budějovický Motor vyhrál WSM Ligu a postupuje do baráže

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hotovo! Říká se, že poslední krůček bývá nejtěžší, ale v semifinále WSM Ligy ho zvládli budějovičtí hokejisté brilantně a s přehledem. V pondělí 20. března na domácím ledě porazili pražskou Slavii 4:1 a stejným poměrem ovládli i celou semifinálovou sérii. Jako vítěz základní části a postupující do baráže o extraligu se Motor stal také vítězem WSM Ligy, ale pohár pro mistry kapitán Filip Novák z pověrčivosti nepřevzal. Říká se totiž, že kdo si na něho sáhne, poté nesplní hlavní sezonní cíl – a ten mají budějovičtí hokejisté ještě před sebou. Teď se utkají ve čtyřčlenné skupině o dvě postupová místa mezi tuzemskou elitu. Z extraligy do baráže putují Karlovy Vary a Pardubice, čtvrtý tým vzejde ze druhého semifinále WSM Ligy. Tam zatím Jihlava vede v sérii s Kladnem 3:2 na zápasy. Už teď je jasné, že Jihočeši začnou prolínací soutěž příští úterý na ledě Pardubic.

ČEZ Motor ČB – HC Slavia Praha 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Branky a nahrávky: 10. Pajič (Fillman), 31. Babka (Mucha, Škoda), 43. Škoda (Babka), 59. Čermák (Chovan, Pavlin) – 31. Jankovský (Pohl, P. Beránek). Rozhodčí: Wagner, Würtherle – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 4–4 + Bača (Slavia) a Mazanec (ČB) – 5 minut + do konce utkání. Využití: 1–0. V oslabení: 0–0. Přihlíželo 6 421 diváků (vyprodáno). Střely na branku: 29–18.

Sestava Českých Budějovic: Kváča – Fillman, Novák (C), Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha, Mazanec – Chovan, Pajič, Čermák (A) – Dostálek, Vlček, Heřman – Hřebejk, Vak (A), Rob – Šulek, Škoda, Babka.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace