pondělí 22.10 10:00 - Písek, Senior Point

Přednáší Ing. Věra Mikulíková.

• Krysí dům

pondělí 22.10 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

Táborští zahazovali šance, Hovora jim ukázal hattrick

Táborští se v přesilovce na poslední dvě minuty posílili ještě šestým hráčem. Dvoubrankovou ztrátu ale nedohnali a po gólu do prázdné klece podlehli v neděli večer Radomyšli 1:4. , Autor: Josef Janda

Táborští se v přesilovce na poslední dvě minuty posílili ještě šestým hráčem. Dvoubrankovou ztrátu ale nedohnali a po gólu do prázdné klece podlehli v neděli večer Radomyšli 1:4.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – První utkání letošního ročníku krajské ligy táborskému béčku nevyšlo. V neděli večer přivítali svěřenci trenéra Štěpána Kadiláka oslabenou Radomyšl, která si i s pěti obránci odvezla vítězství 4:1. Domácí promrhali několik šancí v první třetině, což je ve finále stálo zápas. Soupeře pustili do vedení při vlastní početní výhodě a po druhé třetině už ztráceli. V závěru utkání zkusili ještě při přesilovce hru bez brankáře, která však skončila Hovorovou trefou do prázdné klece. Hrající trenér Radomyšle Radek Hovora tak završil hattrick, čímž významně pomohl svému týmu k vítězství.

V táborském dresu se v obraně objevila někdejší opora druholigového áčka Jan Kanov. Při své premiéře v béčku skočil Kanov do zápasu po roce a půl, navlékl při něm i kapitánské céčko.

HC Tábor B – TJ Sokol Radomyšl 1:4 (0:0, 1:2, 0:2), branky a nahrávky: 33. F. Hubáček (Kanov, Ježek) – 27. Hovora (Řehoř), 39. Hovora (Řehoř, Burkoň), 46. Šuhaj (Hovora, Řehoř), 60. Hovora, rozhodčí Svoboda – Karlín, Müller, vyloučení 3:3, bez využití, v oslabení 0:2, 50 diváků.

Tábor B: Novák – Růžek, Kanov, Ošmyk, Hastrman, Brabec, Pípal, Dudák – F. Hubáček, Ježek, Prštický, Jankovský, Pospíchal, Kratochvíl, Jelínek, Kadilák, Syrovátka.

Radomyšl: Žilinčík – Pěnička, Hřebíček, Vejda, Burkoň, Volf – Řehoř, Hovora, Šuhaj, Gába, Jungbauer, Slavík, Bárta, Šimoník, Březina.

Ve středečním Týdeníku Táborsko zhodnotí duel trenér Tábora B Štěpán Kadilák. Co podle něj o výsledku rozhodlo? Jak se mu líbila hra a návrat obránce Kanova na led?

Z hráčů Tábora se rozpovídá právě obránce Jan Kanov. Jak se mu po roce a půl hrálo? Co říká na výkon defenzivy?

Hrající trenér Radomyšle Radek Hovora se podělí o radost z hattricku. Kudy vedla cesta k vítězství? To a mnohem více o hokeji ve středu v papírových novinách.