Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

10 x 1000 Kč! Známe výherce poukazů do Sport areálu Hluboká

Adrenalinové lanové centrum, osmnáctijamkové minigolfové hřiště, venkovní posilovna s workoutovou částí a fitness vybavením, čtyři kurty na plážový volejbal, pro nejmenší velká nafukovací trampolína a špuntárium, kde najdeme nafukovací hrady, herní koutek nebo třeba relaxační zónu. To všechno a ještě mnohem více si můžete naplno užít v hlubockém rekreačním areálu. Poukazy, o které jsme soutěžili, lze využít na všech sedmi tématických okruzích.

V soutěži stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď zaslat do redakce, společně se svým jménem, adresou a telefonním číslem. A že otázka byla tentokrát jednoduchá! Uznejte sami.

V jaké kultovní české pohádce se objevoval zámek Hluboká? Malá nápověda: Našli moji rádcové? Našli?

Na mysli jsme měli samozřejmě pohádku Pyšná princezna. Dorazilo 151 odpovědí. Všechny byly správné a my jsme z nich mohli vylosovat 10 výherců. A kdo tedy vyhrává?

Vanessa Šťastná z Písku, Tomáš Hána z Ratajů, Šárka Čadková z Mirotic, Jaroslav Kupsa z Tábora, Marie Hořejší z Řepče, Vlasta Novická z Chotěboře, Zdeňka Bohoňková z Českých Budějovic, Zuzana Dvořáková z Tábora, Božena Zemanová z Radimovic u Želče a Hana Zemanová z Božetic.

Výhercům gratulujeme!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace