Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Sociální sítě

    Úterý 12.11 9:00 - Milevsko, KD

    Přednáška.

  • Zdravotní pojišťovna MV ČR

    Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

    Mobilní pracoviště.

Zobrazit všechny události
 

10 x 1000 Kč! Známe výherce poukazů do Sport areálu Hluboká

Adrenalinové lanové centrum, osmnáctijamkové minigolfové hřiště, venkovní posilovna s workoutovou částí a fitness vybavením, čtyři kurty na plážový volejbal, pro nejmenší velká nafukovací trampolína a špuntárium, kde najdeme nafukovací hrady, herní koutek nebo třeba relaxační zónu. To všechno a ještě mnohem více si můžete naplno užít v hlubockém rekreačním areálu. Poukazy, o které jsme soutěžili, lze využít na všech sedmi tématických okruzích.

V soutěži stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď zaslat do redakce, společně se svým jménem, adresou a telefonním číslem. A že otázka byla tentokrát jednoduchá! Uznejte sami.

V jaké kultovní české pohádce se objevoval zámek Hluboká? Malá nápověda: Našli moji rádcové? Našli?

Na mysli jsme měli samozřejmě pohádku Pyšná princezna. Dorazilo 151 odpovědí. Všechny byly správné a my jsme z nich mohli vylosovat 10 výherců. A kdo tedy vyhrává?

Vanessa Šťastná z Písku, Tomáš Hána z Ratajů, Šárka Čadková z Mirotic, Jaroslav Kupsa z Tábora, Marie Hořejší z Řepče, Vlasta Novická z Chotěboře, Zdeňka Bohoňková z Českých Budějovic, Zuzana Dvořáková z Tábora, Božena Zemanová z Radimovic u Želče a Hana Zemanová z Božetic.

Výhercům gratulujeme!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace