Advent v Písku zahájily balónky s přáními
Zobrazit galerii
(24)
PÍSEK - V neděli 29. listopadu se slavnostně rozsvítil smrk na píseckém Velkém náměstí. Společně s tím děti vypustily k nebi balónky s přáníčky. Organizátoři se dost obávali, jestli lidé v deštivém počasí na náměstí dorazí. Opět se ale potvrdilo, že Písečtí se o své tradice nenechají ochudit a přijdou, i kdyby padaly trakaře.

Diskuse k článku