Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Ani rybářské lodě nejsou před zloději v bezpečí

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBORSKO – Zloděj tento týden ukradl z rybníku Dolní Žíšovský u Veselí nad Lužnicí stříbrnou rybářskou loď. Tento případ není ojedinělý. V posledních týdnech zmizely rybářské lodě na Českobudějovicku a Třeboňsku. Rybářská sezóna brzy skončí, a tak zloději finišují, protože mnoho času před zazimováním lodí už nezbývá.

Veselští policisté pátrají po zloději, který tento týden ukradl z rybníku Dolní Žíšovský rybářskou loď. Šlo o čtyřmetrovou stříbrnou duralovou loď. Milovník rybaření si z místa, kromě lodi, odnesl visací zámek a řetěz, kterým byla loď připoutána k zábradlí stavidla. Škoda byla odhadnuta na více než patnáct tisíc korun.

„Po zloději i odcizené rybářské lodi pátrají policisté z Veselí nad Lužnicí. Jakékoliv poznatky k objasnění případu přivítají policisté na svých služebnách, případně cestou policejní telefonní linky 158,“ dodal tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace