Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Armádní orchestr zahrál před zaplněným nádvořím Kotnova

TÁBOR – V rámci Mezinárodního dne rodiny, jehož cílem je poděkování Armády České republiky všem rodinným příslušníkům vojáků, kteří slouží v zahraničních misích, vojenským veteránům, vojákům v činné službě a také široké veřejnosti, zahrála ve čtvrtek 18. května na nádvoří Kotnova v Táboře Ústřední hudba Armády České republiky. Jde o jeden z nejlepších evropských a světových velkých symfonických dechových orchestrů. Velký promenádní koncert, během kterého vystoupily také známé osobnosti české pěvecké scény, si nenechaly ujít stovky stovky diváků. Mimo jiné zazněl swing, hudba z muzikálů, opery, nechyběla ani filmová hudba a na závěr nádvořím zněla píseň Škoda lásky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace