Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Basebalisté Sokola Hluboká spustili nové webové stránky

 Autor: Sokol Hluboká

    Autor: Sokol Hluboká

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Začátkem září byly spuštěny nejmodernější baseballové stránky v rámci České republiky. Hlubočtí baseballisté se zaměřili především na responsivní design včetně moderního vzhledu a maximálního komfortu pro návštěvníky.

 

Původní baseballový web Sokol Hluboká byl dávno za hranicí aktuálnosti a nadčasovosti. Proto jsem moc rád, že můžeme předložit globálně nejmodernější baseballové webové stránky v celé Evropě. V dnešní době lidé navštěvují sociální sítě za účelem dostat se k informacím co nejrychlejším způsobem. Na základě průzkumu, který jsme podnikli, můžeme konstatovat, že 50 % návštěvníků sociálních sítí, se přihlašují ze svých mobilních zařízení či tabletů, proto jsou nové baseballové stránky k těmto účelům přizpůsobeny.

Web www.baseball-hluboka.cz také nabízí automatizaci procesů zadávání cestovních příkazů, přehledného kalendáře domácích a venkovních zápasů dle kategorií či obsazenost baseballových hřišť. Historie klubu se prezentuje prostřednictvím galerie fotografií a časové osy klubu, kde jsou přednastaveny jednotlivé roky historie klubu.

Web formou fotogalerií představuje také svá baseballová a softballová družstva či Sportovně relaxační areál. Hlavní stránka dále nabízí dvě video prezentace, a to náborové video klubu a video nabídku na sportovní soustředění na Hluboké.

Výsledky mládežnických a mužských zápasů jsou propojeny s webovým portálem České baseballové asociace, kde se výsledky všech zápasů automaticky zobrazují na webu baseballu Hluboká. Systém na hlavní stránce zároveň informuje o nejbližších baseballových zápasech na Hluboké. Tato funkce je napojena na kalendář a webový portál ČBA.

Webové stránky kooperují s online kanály klubu. Facebook a Instagram přináší fanouškům aktuální novinky ze světa hlubockého baseballu. Návštěvníci webu zde mimo jiné najdou přehledné informace s kontakty na trenéry, asistenty i vedení klubu.

K obsahu stránek patří i klubové aktuality, které jsou propojené s newsletterem, hlavním informačním prostředkem pro rodiče a přátele klubu. Přihlásit se k odběru newsletteru je možné přímo na webových stránkách.

Významnou novinkou je zadávání cestovních příkazů online v rámci systému webu. Jednou měsíčně vyjede pokladníkovi seznam účtů a částek, které je třeba zaplatit, včetně třídění dle hráčských kategorií. Vše bylo navrženo nejen pro maximální komfort návštěvníků stránek, ale také pro trenéry a další členy klubu, který zajišťují chod klubu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace