banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Taneční odpoledne

    Úterý 20.8 14:00 - Milevsko, Nízkoprahový klub Fanouš

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Bernartice B po přestávce využily domácího prostředí a na dokopnou odcházely spokojenější

BRANICE – Fotbalisté rezervních družstev Bernartic a Kovářova se sobotním vzájemným zápasem 11. kola okresní soutěže Písecka rozloučili s podzimní částí. Poslední letošní zápas před dokopnou se nakonec povedl lépe domácím, kteří na svém trávníku v Branicích po přestávce otočili nepříznivý výsledek z 0:1 na 3:1. Rozhodující direkt inkasovali hosté z Kovářova hned v úvodu druhé půle, kdy obdrželi z kopaček Petra Šerhanta a Václava Homoly dvě branky během dvou minut. Bernartice B přezimují se ziskem 19 bodů na třetím místě okresní soutěže, kovářovská rezerva zakončila podzim osmá se 13 body. Podzimní část soutěže uzavře ještě nedělní zápas Mirotice – Sepekov B.

TJ Sokol Bernartice B – TJ ZD Kovářov B 3:1 (0:1). Branky: 53. Šerhant, 54. V. Homola, 82. vlastní (Brůžek) – 22. Holub starší. Rozhodčí: Rinth – Pícha, Klíma. ŽK: 2–0 (V. Homola, Fedák). Přihlíželo 80 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace