pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

• 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Bernartice B po přestávce využily domácího prostředí a na dokopnou odcházely spokojenější

BRANICE – Fotbalisté rezervních družstev Bernartic a Kovářova se sobotním vzájemným zápasem 11. kola okresní soutěže Písecka rozloučili s podzimní částí. Poslední letošní zápas před dokopnou se nakonec povedl lépe domácím, kteří na svém trávníku v Branicích po přestávce otočili nepříznivý výsledek z 0:1 na 3:1. Rozhodující direkt inkasovali hosté z Kovářova hned v úvodu druhé půle, kdy obdrželi z kopaček Petra Šerhanta a Václava Homoly dvě branky během dvou minut. Bernartice B přezimují se ziskem 19 bodů na třetím místě okresní soutěže, kovářovská rezerva zakončila podzim osmá se 13 body. Podzimní část soutěže uzavře ještě nedělní zápas Mirotice – Sepekov B.

TJ Sokol Bernartice B – TJ ZD Kovářov B 3:1 (0:1). Branky: 53. Šerhant, 54. V. Homola, 82. vlastní (Brůžek) – 22. Holub starší. Rozhodčí: Rinth – Pícha, Klíma. ŽK: 2–0 (V. Homola, Fedák). Přihlíželo 80 diváků.