Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Odpočívej ve svém pokoji

    Úterý 23.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

  • Strakonické příběhy LXIII.

    Úterý 23.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Karel Skalický: Curychtrům a okršlákům koželužskou pusu! Důležitý rok 1869 ve Strakonicích v širších souvislostech. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení.

Zobrazit všechny události
 

Blatná dala za poločas pět gólů, v tom druhém dostala od Vodňan dva

Blatná - Vodňany 5:2 (5:0) , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Blatná - Vodňany 5:2 (5:0)     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Jasným výsledkem skončilo měření sil týmů, které ještě před rokem hrály stejnou soutěž, a to I. A třídu. Fotbalisté Blatné, nyní účastník krajského přeboru, ve svém třetím přípravném utkání v neděli 10. února deklasovali na strakonické umělce Vodňany 5:2, když po první půli vedli 5:0. Do druhého dějství prostřídali sestavu a i pod vlivem výsledku bránili. Hrálo se víceméně jen na jejich branku, ovšem řadu dobrých šancí Vodňanští nevyužili, chyběl jim větší klid a důraz v koncovce. Jejich první snižující gól neplatil pro ofsajd, dočkali se až čtvrt hodiny před koncem a v samém závěru vsítili druhý gól. Obě branky zaznamenali po hrubých chybách Blatenských.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace