Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Klavírní koncert

  Úterý 28.1 17:30 - Písek, Městská knihovna

 • Kytice – Divadlo Kašpar

  Úterý 28.1 20:00 - Divadlo Pod čarou, Písek

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Blog Zdeňka Lanze: Zelené šílenství eskaluje

Už pondělní zpráva na iDnes – Web Jihočeského kraje zkolaboval, zahltily ho žádosti o kotlíkové dotace – předznamenala, že první den nového týdne proběhne ve znamení klimaticko – změnového šílenství. Nic nového pod sluncem, chtělo by se říct. Vždyť vždy, když se někde něco rozdává zadarmo, se lidé strkají. Co na tom, že jsou to peníze nás všech, peníze z emisních povolenek – podvodu minimálně století.

 

Ale v  porovnání s tím, co mělo ještě přijít, se jednalo takřka o lidovou taškařici krajského formátu. V New Yorku byl totiž zahájen klimatický summit OSN. A i když generální tajemník Guterres hned zkraje nasadil vysokou laťku klimatického harašení, na Švédku Gretu Thunbergovou to evidentně nestačilo. Ta svým hysterickým vystoupením nezůstala pozadu za „fanatickými kazateli", jejichž agresivní projevy předznamenaly nástup hnědé a rudé totality ve dvacátém století.

Diskuse k článku - 9 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • Mr. MÚMK 

  Reagovat

   

  Pan Lanz má velké štěstí, už mu zařídili pomocnou telefonní linku... :) "Dobrý den, dovolali jste se na pomocnou linku ohledně Grety Thunbergové. Jestliže jste dospělý člověk, který potřebuje z nějakého důvodu řvát na dítě, pomocná linka Grety Thunbergová existuje, aby vás tolerovala."

  Vloženo 27.9.2019 10:57:18

 • traktorista 

  Reagovat

   

  jedinej pořádnej LANZ byl a je Buldog, ostatní Zdendové jen jsou čajíček kopírující zprávy z ruskejch
  aeronetů

  Vloženo 25.9.2019 22:28:17

 • Entroslav 

  Reagovat

   

  Na summitu stopro vymyslí něco přínosného. Nadnárodního kapitálu a největších světových znečišťovatelů se omezení produkce CO2 dotkne samozřejmě minimálně a opět, jako vše odnesou především občané.
  Vždyť fuj fuj kouřící komíny rodinných domků v ČR jsou už v televizních zpravodajstvích vidět každý týden. Taková příprava, řekl bych. A s těmi letitými auty co vlastníte je potřeba také něco udělat... Děkujeme Gréto, že nás popostrčíš. My tě nemít... :-(

  Vloženo 25.9.2019 20:25:37

  • tom 

   Reagovat

    

   Tak to chodí v ČR, když vládnou televize. Města jsou zamořena výfukovými plyny automobilů, takže podle TV za špatné ovzduší můžou rodinné domy, které se na produkci emisí podílejí sotva 5 procenty.

   Vloženo 26.9.2019 10:43:38

 • mojmír 

  Reagovat

   

  Tak tu máme- "Zelené šílenství", hnědou totalitu, rudou totalitu a také nově- bláboly Zdeňka Lanze (jak výstižně nazvala myšlenkové prostředí pana Lanze, v jeho posledním blogu na téma- "Pomník armádnímu generálovi", diskutující- Martina).

  Vloženo 25.9.2019 14:17:58

 • Hysterické 

  Reagovat

   

  Jsou a byly spíše výlevy proklauzovské pakáže, ve smyslu "globální oteplování je výmysl environmentalistů". Kam to s výrobou bohatých a diferenciací demokracie v závislosti na příjmech dotáhli jim musí připomínat jedna postižená holka. Jinak se všichni pracháčů neskutečně bojíte!

  Vloženo 25.9.2019 12:14:23

  • mojmír 

   Reagovat

    

   Souhlasím! Jenom přesně nerozumím co jste myslel pojmenováním Grety Thumnbergové- "jedna postižená holka" (tuším).
   Vlastně všichni lidé, kteří se o něco snaží výrazně nově, jinak než průměr, jsou tak nějak "postižení". Vědci, umělci, vizionáři, blázni, politici. Většina lidí dá spíše na emoce, než na pouhé faktické údaje.
   Tak nám vlastně Greta efektivně vysvětluje naší situaci na planetě. A hlavně svojí a svých vrstevníků.
   Většina politiků, kteří k nám hovoří "tak vyrovnaně a přesvědčivě" prostě lžou a jsou psychopati (zastaralý termín, ale je to tak).
   Gréta Thumbergová je "postižená" právě tak, jak nyní svět potřebuje.

   Vloženo 25.9.2019 15:24:57

   • Ano, 

    Reagovat

     

    Právě že ukazují GT v jedné, jediné, neustále opakované póze aby vypadala co nejhůř. Stejně jako M. Zemana neustále zabírali s pěnou v koutcích úst. Tedy nešlo ani v jednom případě CO říkají, ale JAK u toho vypadají. Vyžehlení klauzovští ksindlové jsou u většiny mameluků v pohodě, když jim elegantně oblečeni rozkrádají pod zadky erár..

    Vloženo 25.9.2019 20:15:03

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace