Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Bod je málo! Milevsko s Rudolfovem nevyužilo jasnou převahu ani penaltu

MILEVSKO – Po třech venkovních zápasech, ze kterých přivezli domů čtyři body, se fotbalisté Milevska konečně vrátili na domácí trávník. Před vlastními diváky nastoupili poprvé od derby s Čimelicemi z konce dubna (1:1) a také tentokrát z toho byla remíza, kterou považovali domácí vzhledem k průběhu hry za velkou ztrátu. Hrálo se po většinu utkání prakticky jen na jednu bránu, ale rudolfovský brankář Teringl předváděl vynikající zákroky. Ten nejlepší si nechal na 45. minutu, kdy se proti hostům kopala penalta po zbytečném a hloupém faulu na Málka, který byl v osudný moment zády k bráně. Teringl ale vyrazil jak Bardovu penaltu, tak jeho následnou dorážku, proti které bleskově vyskočil a vyrazil míč na roh. Místy až drtivou převahu domácí v žádný gól nepřetavili ani po přestávce a oslabení hosté z Rudolfova, kteří se netajili tím, že si s hráči B týmu v sestavě přijeli pro bod, tak svůj cíl splnili.

Neděle 19. května: FC ZVVZ Milevsko – SK Rudolfov 0:0 (0:0). Bez branek. Rozhodčí: Lovětínský – Reisner, Havlík. DFA: Jaromír Štuk. ŽK: 0–2 (V. Dvořák, Peiger). Přihlíželo 50 diváků.
Milevsko: Pavel Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, Petr, J. Kosobud – Komárek, Maršík – Kálal (67. Sedlák), Marvan (84. Paták), M. Málek – Barda.
Rudolfov: Teringl – Janák, Vejvar, Hajný, V. Dvořák – Kocina (64. Peiger), Jasenský, Kovačičín, Sládek – Maxa, J. Novotný.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Utkání zhodnotí trenér Milevska Miroslav Strnad, který prozradí, co se mu na hře jeho svěřenců nelíbilo a v čem jsou naopak experti. Zkušený špílmachr Josef Komárek se pak zamyslí, co dneska domácím chybělo, že nedokázali využít převahu v kýžený gól. A bylo na hřišti znát, že Rudolfov přijel s několika hráči B týmu? Čtěte Milevské noviny a dozvíte se víc!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace