Bosnyak vyškolil lídra čtyřmi góly. Vítěze základní části nezachránil ani Šimák

Lídr okresního přeboru ve futsalu Pedros Tábor dobýval branku druhého týmu El Magico vcelku marně. El Magico zvítězilo vysoko 7:2. , Autor: Josef Janda

Lídr okresního přeboru ve futsalu Pedros Tábor dobýval branku druhého týmu El Magico vcelku marně. El Magico zvítězilo vysoko 7:2.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ - Souboj dvou nejlepších týmů okresního přeboru ve futsalu uzavřel v neděli večer zápasy 13. kola. Jistý vítěz základní části Pedros Tábor složený ze zkušených fotbalistů ovšem v souboji s mužstvem El Magico tvrdě narazil. V sestavě druhého týmu soutěže totiž řádil Jaroslav Bosnyak, který pomohl k vítězství svého družstva 7:2 čtyřmi góly. První tým soutěže hrál téměř od začátku druhého poločasu s gólmanem v poli, nebylo mu to ale nic platné. Když už se zdálo, že lídr přeboru skóruje pouze jednou, prosadil se v poslední minutě i legendární Jan Šimák. Vzhledem ke kvalitě obou týmů očekávají fanoušci futsalu další souboj nejlepších mužstev ve vyřazovacích zápasech.

Pedros Tábor – El Magico 2:7 (0:3), branky: 39. Kukučka, 50. Šimák – 4., 7., 41. a 48. Bosnyak, 15. a 49. Balogh, 46. Švec.

Pedros Tábor: Hňup – Herma, Voneš, Kukučka, Šahajda, Šimák, Zeman, Chrt, Jelen.

El Magico: Baka – Kloc, Švec, Svojše, Balogh, J. Císař, V. Císař, Bosnyak.

Více si o futsale přečtete ve středečním papírovém Týdeníku Táborsko. Střelec čtyř branek Jaroslav Bosnyak se zamyslí, proč dostal lídr přeboru takový nášup. Co říká na jeho hru s brankářem v poli? Promluví rovněž o své oblíbené parádičce, u které mu ještě kousek k dokonalosti chybí.