Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Božetice už nestihly zvrátit prohru v Táboře

TÁBOR – Hokejisté božetických Plamenů si vzali k srdci výtky kouče Jiřího Rybáka, že minulý zápas s Hlubokou si prohráli vlastní nedisciplinovaností, kdy neustále zahřívali trestnou lavici a v oslabení inkasovali. Ve včerejším duelu s béčkem Tábora se snažili držet horkou krev pod kontrolou a tresty pršely spíš pro Táborské. Jenže ti byli i aktivnější a střelecky úspěšnější.

Po dvou třetinách vedli už 3:0 brankami Hubáčka, Prštického a Žižky. V posledním dějství se Plameny pokusily o zvrat. Nastoupily na led razantně a během půlminuty měli Táborští dvakrát puk v brance. Postarali se o to Nevolný a Brábník. O vyrovnání se Božetice snažily pak celých zbývajících 18 minut do konce zápasu. Nepomohla ale ani závěrečná power play, při té naopak jen centimetry dělily Tábor od zvýšení skóre. A tak Tábor B – Božetice 3:2 a podrobnosti, ohlasy, výhledy, ty zas ve středu v novinách.

Ostatní známé výsledky: Písek – Soběslav 10:1, Strakonice – Vimperk 7:0.

Foto z utkání Tábor B – Božetice Ivo Bukač.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace