Úterý 28.1 17:30 - Písek, Městská knihovna

• Kytice – Divadlo Kašpar

Úterý 28.1 20:00 - Divadlo Pod čarou, Písek

Divadelní představení.

Božetice ztratily další dobře rozehraný zápas

MILEVSKO – Stále stejná písnička! Hokejisté Božetic vstoupili do dalšího náročného utkání proti Českému Krumlovu opět dobře, ale na první body v sezoně to ani tentokrát nestačilo. V desáté minutě vedli Božeťáci po gólech Blažka s Bartůňkem 2:0 a ještě zvýšit vedení mohl na 3:0 Lukáš Nevolný, ale neproměnil svůj nájezd. Další důležitý okamžik pak přišel ve druhém dějství, kdy měly Božetice dvouminutovou přesilovou hru pět na tři za stavu 2:1, ale ani tu nevyužily. Favorit pak do přestávky vyrovnal a ve třetím dějství přišel totální kolaps Božetic. Domácí tým ještě měl za nerozhodného stavu 2:2 pár šancí, ale jak inkasoval ve 47. minutě gól na 2:3, totálně se sesypal.

Nakonec svěřenci trenéra Radka Štědronského inkasovali v závěrečném dějství nepopulárního „bůra" a padli až příliš krutým výsledkem, který si za první dvě třetiny určitě nezasloužili – 2:7. Nyní už hokejisté Božetic netrpělivě vyhlížejí sobotní derby s Milevskem (17).

• 13. kolo – neděle 15. prosince
HC Božetice – HC Slavoj Český Krumlov 2:7 (2:1, 0:1, 0:5). Branky a nahrávky: 8. Blažek (L. Stejskal), 10. Bartůněk (L. Nevolný, Straka) – 13. Krcho (Vondřich, Berný), 35. Klíma (Berný), 47. Vodička (Gallistl, Svoboda), 49. Fučík (Krcho, Gallistl), 56. Michalec (Hakl), 57. Vodička, 60. Michalec (Vodička, Gallistl).

Božetice: Nový – Bartl, Homola, Straka, Záhorovský, P. Hošek, T. Hošek – Marek, A. Nevolný, L. Stejskal, Mareš, Bartůněk, Brabec, Buriánek, L. Nevolný, Blažek, Dvořák.

Český Krumlov: Spáčil – Řepa, Svoboda, Gallistl, Čížek, Břečka, Kutiš, Šimek – Berný, Fučík, Krcho, Hakl, Kadlec, Vondřich, Klíma, Vodička, Michalec.

Ve středečních Milevských novinách zápas zhodnotí trenér Radek Štědronský, který byl tentokrát na střídačce bez svého kolegy Romana Staňka, jenž vyrazil za svým synem hrajícím ve švédském Helsingborgu. Štědronský popíše příčiny porážky a nastíní, co se musí pro příští zápasy zlepšit.