Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Adventní program na radničním nádvoří v Českých Budějovicích v sobotu končí

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Ještě dnes a zítra si můžete zajít na radniční nádvoří v Českých Budějovicích užít odpolední vánoční program, který začíná vždy v 15 hodin hudebním vystoupením místních souborů, pokračuje v 15.35 a končí v 16.30 hodin večerníčkem. Nechybí ani malé tržiště a v radniční síni tvůrčí dílny pro děti, a to vždy od 10 do 17 hodin.

 Dnes si tu děti vyrobí skládané hvězdy, šité hračky, ozdoby z vizovického těsta, levandulové pytlíčky a vánoční přáníčka k dárkům, zítra pak dřevěné koníčky, malované dřevěné ozdoby, krabičky na dárky, přáníčka a novoročenky a ozdoby hlíny. 

 Na radničním nádvoří dnes v 15 a 15.30 hodin vystoupí soubor Dudlajda, o večerníček se postará Studio dell ´arte s představením Staročeské vánoce aneb jak se v Čechách strašívalo. Zítra odpoledne se návštěvníkům adventního programu představí soubor Žestě Dvěstě. Večerníček pak připraví divadlo Táta máma, které sehraje hru Vysněné Vánoce. Tržiště po oba dva dny navštíví ještě před večerníčkem anděl, který má pro děti malé překvapení. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace