Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Bernartice v domácí premiéře s Nemanicemi čekaly na gól marně

BERNARTICE – S cílem potvrdit cenné vítězství ze hřiště Veselí nad Lužnicí šli fotbalisté Bernartic v neděli do prvního domácího utkání proti Nemanicím. Svěřenci trenéra Pavla Schorníka si v herně vyrovnaném a spíše bojovném utkání vytvořili více šancí, ale koření fotbalu v podobě gólů se 120 diváků nedočkalo. Největší šance Bivoje nedali Rakovan s Pěchotou. A protože obrana v čele s brankářem Tomášem Fučíkem si počínala spolehlivě, nakonec utkání skončilo bezbrankovou remízou, se kterou byli spokojenější hosté z Českobudějovicka. Další utkání sehrají Bernartice opět na domácí půdě, v neděli 1. září přivítají od 17 hodin táborský Meteor.

TJ Sokol Bernartice – SK Nemanice 0:0 (0:0). Bez branek. Rozhodčí: Písek – Slepička, Ondra. ŽK: 1–4 (Novák – Čapek, Křiváček, Lukáš, Novotný). Přihlíželo 120 diváků.
Sestava Bernartic: T. Fučík – Brož, Novák, Trantina, T. Češka – Smrčina, Kukrál – Staněk (83. Peterka), P. Homola (75. Pražma), Ťupa (46. Pěchota) – Rakovan.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace