Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Místní kolo soutěže

    středa 22.1 17:00 - Blatná, ZUŠ

  • Stopem se psem v Asii

    středa 22.1 17:00 - Městská knihovna Jindřichův Hradec, U Knihovny 1173, Jindřichův Hradec

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Blíží se konec jedné éry, božetické Plameny po sezoně skončí

MILEVSKO – Povedený vstup a špatná závěrečná dvacetiminutovka. Českobudějovický David Servis nenasadil do utkání proti Božeticím své obvyklé opory Bombice, Roba či Suchánka. Také proto byla k vidění naprosto vyrovnaná bitva.

 

Po 40 minutách byl stav i obraz hry vyrovnaný, za božetické Plameny se prosadil dvakrát Adam Kálal. Třetí dvacetiminutovku si však vzal do své režie hlavní rozhodčí Martin Hamr, který udělil hokejistům Božetic málo vídané tři tresty do konce utkání! Předčasně do sprch museli postupně Martin Votruba, Jaroslav Havran a Marek Straka. To se pochopitelně projevilo také do dění na ledě, domácí hráli většinu třetího dějství v oslabení a třikrát inkasovali. Obrovskou raritou byla například tři a půl minuty trvající českobudějovická přesilovka 5 na 3. To se překrývaly právě pětiminutové tresty Votruby a Havrana.

Hokejistům Božetic se nedala upřít snaha, ale na hostující nápor ve třetí třetině už stačit nemohli.

Božetice – David Servis České Budějovice 2:5 (1:1, 1:1, 0:3). Branky a nahrávky: 9. Kálal (Votruba), 35. Kálal – 19. Tupý (Heindl, Šulčík), 27. Dal. Mikeš (Tupý), 49. Fleischman (Dan. Mikeš), 53. Šulčík (Chaloupka), 57. Chaloupka.

Ve středečních Milevských novinách naleznete také rozhovory s božetickým gólmanem Janem Šindelářem a s hrajícím trenérem Radkem Štědronským, který promluvil i o budoucnosti božetického hokeje. Všeobecně očekávaný fakt se bohužel potvrdil, hokejisté Božetic hrají poslední sezonu, do ročníku 2014/2015 už nevstoupí. Podrobnosti čtěte ve středečních novinách!

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace