Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Budějovickou ofenzivu rozšíří Jiří Fronk

 Autor: ČEZ Motor ČB.

    Autor: ČEZ Motor ČB.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Při zranění tří útočných opor a nečekaném odchodu Davida Kuchejdy potřebovalo vedení budějovických hokejistů neodkladně posílil svou ofenzivu. Na hostování do konce sezony tak přichází důrazný dvaadvacetiletý útočník Jiří Fronk, který byl k dispozici okamžitě. Hokejista z chomutovské líhně strávil poslední sezony v zámoří a letošní rok zahájil v Mladé Boleslavi, kde po zranění zasáhl do osmi extraligových utkání. Pozitivní reference o něm dodal paradoxně zejména americký útočník Motoru Ben Walker, protože s ním hrál ještě v minulé sezoně v zámořské ECHL za tým Tulsa Oilers. Ještě více zápasů ale Fronk odehrál ve vyšší AHL za Manitoba Moose.


„Je to vysoký, důrazný hráč a zároveň dobrý bruslař s tvrdou střelou, věříme, že to bude co nejdříve potvrzovat i v našich barvách,“ uvedl pro klubový web generální manažer Motoru Stanislav Bednařík. Fronk v Budějovicích v úterý absolvuje svůj první trénink a ve středu ho čeká rovnou ostrý zápasový start do WSM ligy. Motor hostí Slavii Praha.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace