Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Cvičíme s Michalem! Pochlubte se, co děláte v karanténě vy?

S Michalem cvičí i ředitelka vydavatelství Jihočeské týdeníky Libuše Kolářová.

S Michalem cvičí i ředitelka vydavatelství Jihočeské týdeníky Libuše Kolářová.

JIŽNÍ ČECHY – Každý sportovec v současnosti zažívá krušné časy. Nemůže sportovat, je odtržený od svých kolektivů a sportoviště zejí prázdnotou. Kluby a jejich lektoři proto přicházejí s náhradní variantou – využívají moderních technologií a předcvičují svým svěřencům přes obrazovky počítačů nebo mobilních telefonů. Se sérií videí přišel také úspěšný absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Michal Polanecký. „Zavzpomínal jsem na cvičební videa z devadesátých let, kdy spousta lidí cvičila před obrazovkami televizí. Dneska je v televizi více pořadů o vaření a podle toho to často v populaci vypadá,“ přiblížil Polanecký, proč si s tím dal takovou práci. Jeho Cvičení s Michalem zaznamenalo velký ohlas – cvičí nejen jeho svěřenci z házené a karate, ale i celé rodiny. Vyzkoušela si to i ředitelka Jihočeských týdeníků Libuše Kolářová, která pomáhá v Milevsku u mladých házenkářů. „Tak hecuju trochu naše kluky z házené, ale zjistila jsem, že čtvrthodinka cvičení je hrozně fajn, i když některé cviky fakt nedám. V redakci teď pracujeme hodně z domova, pohyb dost chybí,“ říká.


A nás zajímá, co děláte ve volných chvílích vy? Ať už jste se zapojili do bláznivých výzev a třeba se pokoušíte o nožičky s toaletním papírem, šijete roušky nebo jste si třeba na zahradě vybudovali provizorní tělocvičnu, podělte se o to s námi! Posílejte nám videa nebo fotografie na e-mailovou adresu karantenajcted@seznam.cz, případně na adresy vám dobře známých sportovních redaktorů Jihočeských týdeníků – nejlépe nahrané na Úschovnu či Ulož.to. Vaše úlovky rádi zveřejníme na našem webu. Buďte s námi i v době pandemie koronaviru, bavme se a překonejme současnou situaci smíchem!

Diskuse k článku - 6 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • Super 

  Reagovat

   

  Libuška a Michal jste super.

  Vloženo 26.3.2020 19:49:46

 • Petra 

  Reagovat

   

  Je super, když se najdou lidi, kteří ve svém volném čase něco dělají pro druhé a pomáhají tak šířit dobrou náladu v této těžké době. Každý dělá co umí, někdo šije roušky, jiný cvičí pro děcka, další pomáhá kde může a jak je vidět, cvičí i dospěláci. Díky moc těmto dobrým duším.

  Vloženo 26.3.2020 19:42:49

 • akriJ 

  Reagovat

   

  Bezva nápad, druhý díl už náročnější, ale zatím zvládám. Je fajn zabít nudu pohybem.

  Vloženo 26.3.2020 19:42:32

 • Lenka 

  Reagovat

   

  Je to super dala jsem to!

  Vloženo 26.3.2020 18:51:33

 • Jarmil 

  Reagovat

   

  Nemusím dělat a sdílet nic. Jsem dobrým člověkem s dobrými myšlenkami co se stará o svuj aparát pořád, ne jenom když společnost zmagori. Mám pro Vas řadu k nezaplacení. Jezte jen když máte hlad.kdyz jíte přemýšlejte nad tím co jíte.a hejbejte se ku.va.... to úplně stačí. K tomu se ještě vyhněte chemii, občas se postete. A hlavně...prestante poslouchat návody a nesmysly tisíce způsobů cvičení a diet ;)

  Vloženo 26.3.2020 18:29:58

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace