Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Cyklista srazil na chodníku malého chlapce. Hledá ho policie

Ilustrační foto.  , Autor: Policie ČR

Ilustrační foto.     Autor: Policie ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovičtí dopravní policisté pátrají v souvislosti s dopravní nehodou po neznámém cyklistovi, který při jízdě na chodníku srazil malého chlapce a z místa nehody ujel. K nehodě došlo v úterý 18. září v 15:04 hodin v ulici Rudolfovská na autobusové zastávce MADETA.

 

Z právě přijíždějícího autobusu linky číslo 18, který na zastávce zastavil, vystoupil spolu s dalšími cestujícími i nezletilý chlapec. Po chodníku v té chvíli projížděl cyklista, který chlapce srazil na zem. Sám přitom i s kolem upadl. Po chvíli se však zvedl a odjel směrem na Rudolfov a Vráto.

Zraněný chlapec byl převezen s lehkým zraněním do českobudějovické nemocnice. Na místo okamžitě přijeli policisté a začali po cyklistovi pátrat. Dle zjistěných informací se mělo jednat o muže ve věku 40 až 50 let, který má šedivé vlasy, v době nehody svázané do culíku. Na sobě měl červené tílko a světlé šortky. Pravděpodobně měl v uších sluchátka.

Policisté žádají svědky, kteří by mohli doplnit popis cyklisty, případně cyklistu samotného, aby se přihlásili na jakoukoliv služebnu Policie ČR nebo na telefonní číslo 974 226 588 nebo přímo na bezplatnou linku 158. Za pomoc děkujeme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace