Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Další africký křídelník pro Dynamo: Dzon Delarge se vrací do české ligy

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Fotbalové Dynamo České Budějovice je během reprezentační přestávky na přestupovém trhu dál aktivní. Po navrátilci Tomáši Sivokovi a Ubongu Ekpaiovi, který dorazil na hostování z Plzně, posílí nováčka nejvyšší soutěže také devětadvacetiletý konžský reprezentant Dzon Delarge. Ofenzivní univerzál se vrací do české nejvyšší soutěže po třech a půl letech. Jméno si Delarge udělal ve Slovanu Liberec, kde patřil k nejzajímavějším hráčům ligy a vybojoval si minimálně finančně lukrativnější angažmá v Turecku. Hrál za Osmanlispor či Bursaspor, naposledy působil v ázerbajdžánském celku FK Karabach a nyní se vrací do České republiky. Zatím se čeká na administrativní dotažení přestupu, ale debut hned po reprezentační přestávce na hřišti ostravského Baníku (15. září) by neměl být ohrožen.


Prozatím se všechny zúčastněné strany domluvily na krátkodobé spolupráci. „Zatím jsme podepsali smlouvu do konce kalendářního roku. Po podzimu si sedneme a uvidíme, jaká bude panovat oboustranná spokojenost. Záležet bude určitě na tom, co on nabídne nám a co my pak jemu," vysvětlil pro klubový web generální manažer Dynama Martin Vozábal.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace