Divize: Presl pomohl kolegům z béčka

TÁBOR - Hodně ostrý nástup předvedlo druhé béčko Táborska v neděli dopoledne proti třetím Malšanům. Od prvních minut se k zakončení tlačil pomocník z áčka Antonín Presl. Přesně k tyči zamířil už ve 4. minutě, načež nebezpečně hlavičkoval těsně mimo. Před poločasem přihrál na druhou branku Táborska ještě Kukučkovi a na domácí střídačce vládla spokojenost. Naopak na lavičce hostů bylo hodně nevlídno, když se těsně před druhou inkasovanou brankou marně dožadovali penalty ve svůj prospěch.

Chvíle hostů přišly po přestávce, kdy domácí směrem dopředu viditelně polevili. Táborskému brankáři Vavřinovi zatápěl nejvíc kapitán Trněný, který nevyužil dvě tutovky. Táborsko porazilo Roudné 2:0 a pojistilo si druhou příčku v tabulce.

FC MAS Táborsko B – TJ Malše Roudné 2:0 (2:0), branky: 4. Presl, 39. Kukučka, rozhodčí Hrkal – Kouba, Kramlová, ŽK (1-2): 43. Kluzák – 16. Lerch, 20. Horák.

Více k utkání a postřehy trenérů ve středečním Táborsku.