Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Fotbal: Turnaj starších žáků v Táboře vyhrálo Dynamo

TÁBOR – Od nedělního rána probíhal na hřišti s umělou trávou v táborské Kvapilově ulici turnaj starších žáků kategorie U15, který zaštítila coby generální partner Jaderná elektrárna Temelín. Jako jediný prošel turnajem bez porážky celek Dynama České Budějovice. Na jeho soupisce byl také nejlepší střelec turnaje Martin Fišer, který dal osm gólů.

Na druhém místě skončili hosté z rakouského Welsu, kteří podlehli jen vítěznému Dynamu. Třetí příčka patřila domácímu celku FC MAS Táborsko, čtvrtý byl tým Loko Vltavín. Pátý Žďár nad Sázavou a šesté ZVVZ Milevsko měly shodně tři body, Žďár ale skončil o stupínek výš díky jedinému gólu, který střelil navíc oproti Milevsku. Milevsko přitom vůbec nezačalo špatně, hned v úvodním zápasu turnaje porazilo domácí Táborsko 1:0 brankou Martin Šplíchala. Jenže to bylo ze strany Milevska jediné vítězství až do pozdního odpoledne, kdy turnaj skončil.
Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Ladislav Švec z Táborska a nejlepším golmanem Marcel Fadzan z FC Wels. K podrobným výsledkům se vrátíme v Týdeníku Táborsko ve středu. Tady je fotoreportáž Iva Bukače.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace