Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hokejisté Motoru budou odvracet konec sezony bez dvou potrestaných hráčů

Pozitivem je návrat Romana Vráblíka po zranění. , Autor: Pavel Pubal

Pozitivem je návrat Romana Vráblíka po zranění.     Autor: Pavel Pubal

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hokejisty Českých Budějovic čeká ještě velká šichta. Do semifinále WSM Ligy proti Kladnu vstoupili tragicky, prohráli první tři zápasy série. Zvítězit dokázali až ve čtvrtém utkání v neděli na ledě kladenských Rytířů a snížili stav semifinále na 1–3. V sérii hrané na čtyři vítězné zápasy nad nimi ale stále visí hrozba konce sezony. Druhý mečbol budou odvracet v důležité úterní bitvě na domácím ledě. Manšaft se ale bude muset obejít bez dvou disciplinárně potrestaných hráčů – obránce Filipa Nováka a útočníka Martina Heřmana. Svaz uznal podněty Kladenských a budějovické hokejisty suspendoval. Novák, který byl ve čtvrtém utkání vyloučen do konce zápasu, bude mužstvu chybět až do konce semifinálové série. Heřman dostal jednozápasový distanc. Naopak pozitivem je návrat Romana Vráblíka po zranění.


Budějovičtí hokejisté budou vaši podporu potřebovat! Už v neděli ukázali, že dokud šance žije, rozhodně se nemíní vzdát bez boje. Úvodní buly bude vhozeno v 17.30 hodin a očekává se „plný dům".

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace