Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Masopustní průvod masek

  neděle 16.2 13:00 - centrum města, Jindřichův Hradec

 • Kamarádi z televize III.

  neděle 16.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

  promítání pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hokejový Motor opouští jeden z největších oblíbenců fanoušků

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Konec Davida Kuchejdy, který vždy vynikal neutuchající bojovností a výborným bruslením, čímž si získal příznivce nejslavnějšího jihočeského klubu na svou stranu, je pro fanoušky Motoru velkým a nečekaným šokem. Teď, když se tým potýká se zraněním tří útočných opor (Čermák, Rob, Walker), se musí vypořádat ještě s odchodem budějovické stálice. Kuchejda od začátku sezony nebyl příliš spokojen se svým herním vytížením a požádal klub o uvolnění do Německa, kde si domluvil nové angažmá. Vedení Motoru se jej při současných problémech ještě snažilo přemluvit, aby v Budějovicích zůstal, ale „Kuchec“, jak zní jeho přezdívka, se nakonec rozhodl odehrát další dva zápasy a nyní definitivně odchází.

„Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za to, jak se tu ke mně po celá ta léta chovali. V Českých Budějovicích už jsem doma, určitě jsme se s vedením nerozešli ve zlém a věřím, že se třeba ještě naše cesty spojí,“ vzkázal Kuchejda fanouškům prostřednictvím klubového webu.

V krátké fotogalerii si můžete prohlédnout pár Kuchejdových fotografií ze včerejšího zápasu proti Kladnu, který byl minimálně na nějaký čas posledním, ve kterém hájil barvy Jihočechů. Teď míří do zahraničí.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Pavilek 

  Reagovat

   

  Proč ten největší srdcař? Skoro jedinej? Strašně mě to mrzí!

  Vloženo 8.1.2017 22:27:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace