Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Jihočeské házenkářské naděje se dnes utkaly v Milevsku

MILEVSKO - Strakonice, Písek, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Třeboň a Milevsko, to jsou města, kde se udržuje házenkářská tradice a pečují o mládež, aby měla jihočeská házená budoucnost. V neděli 17. prosince byla hostitelem turnajů těch nejmenších - přípravek a minižáků právě milevská sportovní hala.

 

V přípravkách se na polovičním hřišti ve složení 4+1 utkaly týmy Písek A, Písek B, Strakonice A, Strakonice B, Strakonice C, Jindřichův Hradec, Třeboň A, Třeboň B, České Budějovice A a B a také domácí A a B tým přípravky z Milevska. 

V minižácích pak odpoledne nastoupila družstva České Budějovice A a B, Jindřichův Hradec, Strakonice, Milevsko A a B a áčko a béčko Třeboně. 

Jak už to na těchto turnajích nejmladších nadějí chodí, vedou se urputné boje a nakonec všichni odejdou s diplomem za první místo. A také s igelitovou taškou dárků a dobrot. Taška byla dnes díky přízni celé řady sponzorů opravdu naditá. Handball club Milevsko proto všem sponzorům děkuje!

Mrkněte na boje v hale i na galerii týmů od fotoreportérů Iva Bukače a Pavla Pubala.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace