Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní průvod masek

    neděle 16.2 13:00 - centrum města, Jindřichův Hradec

  • Kamarádi z televize III.

    neděle 16.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    promítání pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Kdo si dá u pokladny pusu, lyžuje na Lipně za dvacetikorunu

LIPNO NAD VLTAVOU – V lipenském lyžařském areálu chystají na víkend speciální akce. Na levnější lyžování se můžou těšit zamilovaní. Pár, který si dá v sobotu u pokladen pořádnou valentýnskou pusu, dostane večerní skipas za dvacet korun.

 

„V současné době jsou v areálu ideální podmínky. Kromě všech sjezdovek využívají lyžaři i slalom, kde mohou na čas poměřit své síly. Vyrážejí však také do snowparku, nebo na skicross,“ upozornil ředitel Skiareálu Lipno Petr Dušek. Dále zmínil, že běžci se mohou vydat na více než třicet kilometrů upravených tras.

V neděli od 13 hodin si děti i jejich rodiče znovu užijí tradiční stavění sněhuláka na Stezce korunami stromů. „Neměli by si však nechat ujít ani nedělní vrchol víkendu Show lišáka Foxe, která začíná v 19 hodin. Výhrou bude znovu oblíbená projížďka rolbou. Pro nejmenší děti do čtyř let je připravený Bambini park s kolotočem. Všem návštěvníkům Skiareálu je stále k dispozici půjčovna Intersport rent i obchod Intersport,“ dodal Petr Dušek.

Zkrátka zatím přijdou pouze bruslaři, protože na zamrzlém Lipně je zatím led příliš tenký.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace