Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Kdo si vezme odvážného, milého a přátelského Fida?

 Autor: Jana Karlíčková

    Autor: Jana Karlíčková

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Už jsme na našich stránkách přiblížili příběh opuštěného milevského Spíti, strakonického nalezence Buffona, postřeleného českobudějovického dobrmana Bohouše, z rakoviny vyléčené fenky retrívra Kyrušky z Písku a dnes představujeme z budějovického psího útulku Na Zlaté stoce tříletého pejska Fida, který byl odchycen Městskou policií České Budějovice a dodnes se o něj nikdo nepřihlásil.

 

V současné době je v městském útulku Na Zlaté stoce v Českých Budějovicích tříletý pejsek Fido, který je černý s bílými znaky. Je to kříženec asi amerického stafordšírského teriéra. Je to nesmírně pohyblivý pes bleskových reakcí.
„Je odvážný, milý a přátelský. Přesto bude vyžadovat mimořádně zkušenou a citlivou ruku s pevným vedením,“ dodala z českobudějovického útulku Jana Karlíčková, která nám zaslala i fotografie.

Zájemci o milého psího společníka se můžou ozvat provozovatelce městském útulku Na Zlaté stoce v Českých Budějovicích Janě Karlíčkové na telefonu 721 351 227 nebo 387 772 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace