• Retro disco s Milošem Zemanem

sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Soutěže (1)

Krajská liga: Spartaku došly v závěru síly

SOBĚSLAV - V dohrávce 15. kola přivítali ve čtvrtek večer hokejisté Soběslavi favorizovaný David Servis, který vstoupil do zápasu dost laxně. Domácí hráli v první třetině dvě oslabení tří proti pěti, přesto ji dokázali 2:1 vyhrát. Ještě paradoxnější je fakt, že oba góly Soběslavi padly v početní nevýhodě. Spartak dlouho vydržel hrát s budějovickými nájezdníky vyrovnanou partii a nepouštěl soupeře do vedení. To se změnilo v posledních pěti minutách duelu, kdy hosté dvěma góly během jedné minuty otočili zápas z 3:4 na 5:4. Unavenou domácí obranu přetlačili důrazem v brankovišti. Zápas se značně protáhl, rozhodčí Grochal tresty zrovna nešetřil. David Servis se výhrou posunul na 1. příčku, Soběslav zůstává na 10. pozici.

OLH Spartak Soběslav – David Servis České Budějovice 4:5 (2:1, 2:2, 0:2), branky a nahrávky: 8. Jansa (Žákovský), 15. Žákovský, 35. Karpíšek (Jansa, Kučera), 37. Žákovský (Hák, Smrž) – 15. Hanzal (Vomela, Chaloupka), 23. Vomela (Korbela), 39. Hanzal (Šulčík), 56. Šulčík (Hanzal), 57. Suchánek (Mikeš Dan.), rozhodčí  Grochal – Voves, Macháček.