Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Lyžařské areály hlásí dobré podmínky. Na Lipně otevřeli Pánskou sjezdovku

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké panují podmínky ve skiareálech Lipno, Zadov a Monínec?

 

Ve Skiareálu Lipno dnes otevřeli další  sjezdovku s názvem Pánská. Lipno tak nabízí už přes sedm kilometrů sjezdových tratí,  na kterých leží dvacet až padesát centimetrů technického a přírodního sněhu. „Lyžujeme na perfektně upravených sjezdovkách bez čekání.  Postupně se začínáme stěhovat se zasněžovací  technikou na sjezdovku Střecha. V provozu jsou kompletní přepravní zařízení,“ upřesnil ředitel střediska Petr Dušek. Večerní lyžování včetně dětského hřiště FOX PARK je k dispozici každý den. Poslední týden se dají ještě využít mimořádné lednové nabídky v podobě zlevněných tří a vícedenních skipasů s Lipno Card . „Lipno je plné atrakcí, na čtrnáct dní nám vyrostl hrací stan pro naše děti všech věkových kategorií. V pátek lyžujeme s jedničkáři za dvacet korun, současně testujeme další druhy lyží,“ doplnil Petr Dušek.

I na Monínci panují skvělé podmínky. V provozu jsou vleky do 16 hodin pro denní lyžování, na osvětlený svah můžou zájemci vyrazit od 18 do 21 hodin. Na sjezdovkách leží od dvaceti do padesáti centimetrů sněhové pokrývky. Lyžuje se bez čekání.

Na Zadově v areálu Kobyla je od třiceti do šedesáti centimetrů sněhu. Churáňov hlásí dvacet až pětatřicet centimetrů, na Nových Hutích leží momentálně od osmi do dvanácti centimetrů sněhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace