Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Metylalkohol opět zabíjí. Teď na jihu Čech

Ilustrační foto. , Autor: Archiv

Ilustrační foto.     Autor: Archiv

BLATENSKO - První úmrtí po požití metylalkoholu zaznamenali policisté na jihu Čech. Ti okamžitě rozjeli pátrání po zdroji jedovatého alkoholu.

Ve středu 17. července v dopoledních hodinách byla do malé obce na hranici okresů Strakonice a Příbram přivolána lékařská pomoc k 59letému muži, který si stěžoval na ztrátu vidění a křeče. Zdravotnická záchranná služba postiženého převážela do strakonické nemocnice, ale i přes lékařskou péči muž po cestě zemřel. Lékař vyslovil podezření, že by se mohlo jednat o otravu metylalkoholem. Dnes byla provedena soudní pitva, která toto podezření potvrdila. Případ proto převzala policie a kriminalisté nyní zjišťují, kde byl alkohol opatřen. Na případu kriminalisté spolupracují s celníky a státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. Podle dosavadních zjištění kriminalistů zemřelý pravděpodobně mohl alkohol nakoupit nebo konzumovat kdekoli na Blatensku.

Marek Zouzalík

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace