Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Motor dvakrát porazil německý Lausitzer Fuechse, dnes přivítá ruský Chabarovsk

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hokejisté Českých Budějovic pokračují ve svědomité přípravě na nadcházející ročník Chance ligy. V závěru týdne si připsali dvě přesvědčivé výhry nad druholigovým německým soupeřem EHC Lausitzer Fuechse, se kterým dorazil také oblíbenec a mnohaletý hráč Motoru David Kuchejda. Jeho tým na ledě Budvar arény padl v pátek 1:5 a v neděli dokonce 1:6. Ve vynikajícím světle se trenérskému týmu ukázali také mladíci – první branky v dospělém hokeji vstřelili v pátek Pavel Novák a v neděli Jakub Čížek s Martinem Beránkem. Svou premiéru si pak odbyli další hráči z mistrovského staršího dorostu – obránce Jakub Doktor a brankář Daniel Svoboda.


Pátek 24. srpna: ČEZ Motor České Budějovice – EHC Lausitzer Fuechse 5:1 (3:0, 1:1, 1:0). Branky a nahrávky: 4. Endál (Plášil, Vydarený), 8. Šimánek (P. Novák, Kutlák), 10. M. Novák (Fillman, Gilbert), 38. Bradley (Fillman), 50. P. Novák (Fillman, Šimánek) – 30. Monteith (Kuchejda, Dietz).

Neděle 26. srpna: ČEZ Motor České Budějovice – EHC Lausitzer Fuechse 6:1 (0:1, 3:0, 3:0). Branky a nahrávky: 23. Čermák (Vydarený), 33. Doležal (Pavlin), 36. Dančišin, 46. Beránek (Dančišin, Přikryl), 55. Čížek (Beránek), 60. Gilbert – 2. Schiemenz (Adam).

Dnes České Budějovice zažijí hokejový svátek a divácký vrchol přípravy. Do Budvar arény dorazí i s pěti českými reprezentanty účastník Kontinentální hokejové ligy Chabarovsk. Ruský tým ve čtvrtek porazil mistrovskou Kometu Brnu 5:1, takže čeká tým kouče Prospala opravdový křest ohněm. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace