Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Čteme, pleteme a cvičíme tělo a paměť

    Úterý 21.1 14:00 - Blatná, Knihovna

  • Divadelní pohádka Muzikantská

    Úterý 21.1 10:30 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 

Motor v parádní desetigólové přestřelce nestačil na silnou Kometu Brno

Kanaďan Ben Hawerchuk si v Brně otevřel svůj střelecký účet za Motor.

Kanaďan Ben Hawerchuk si v Brně otevřel svůj střelecký účet za Motor.

BRNO – Ani ve druhém přípravném utkání proti extraligovým celkům se hokejisté Českých Budějovic nevyhnuli těsné porážce, nicméně rozhodně neodjížděli z brněnského Ronda s pocitem špatně odvedené práce. Naopak. Kometa, která je jedním z nejbohatších a nejambicióznějších celků u nás, do zápasu proti prvoligovému Motoru nastoupila v de facto nejsilnějším možném složení. Přesto se hrál minimálně první dvě třetiny velmi vyrovnaný zápas. Divácky atraktivní desetigólovou přestřelku nakonec Kometa vyhrála 6:4, ale po utkání nešetřila superlativy na adresu protivníka z nižší soutěže. Vůbec první branky v budějovickém dresu se dočkal kanadský forvard Hawerchuk, jednou se prosadil také jeho krajan Gilbert a dvakrát kanonýr Endál.


HC Kometa Brno – ČEZ Motor ČB 6:4 (1:1, 3:2, 2:1). Branky a nahrávky: 20. Lev (Bartejs, Orsava), 22. Kucsera, 31. Pyrochta (Bartejs, Holík), 40. Horký (Zaťovič, Lev), 43. Zaťovič (Bartejs), 51. Lev (Němec, Zaťovič) – 19. Hawerchuk (Novák), 31. Gilbert (Kloz, Hawerchuk), 38. Endál (Babka), 60. Endál (Pýcha).

Po utkání následovalo ještě předem domluvené prodloužení tři na tři a nájezdy. V obou disciplínách byla úspěšnější Kometa, z nájezdníků se za Motor prosadil jen Pýcha. V pondělí 12. srpna se Motoráci představí v přípravě poprvé doma, když od 17.30 hodin přivítají na ledě Budvar arény kazašský Irtyš Pavlodar.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace