Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hvězda Betlémská!?

    pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

    Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

  • Pletky s Vlastou

    pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Múzy na vodě se vrací na slepé rameny Vltavy v Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V souvislosti s blížícím se dalším ročníkem festivalu Múzy na vodě, který každoročně oživuje večery na začátku prázdnin koncerty na slepém rameni Vltavy v centru Českých Budějovic, město vydalo upozornění na uzavření nábřežní cyklostezky během vystoupení, která budou od 1. do 6. července začínat vždy v půl desáté večer. Na koncerty se neplatí vstupné a je o ně pokaždé obrovský zájem.

Letos ale budou možná někteří věrní návštěvníci této akce trochu zklamaní.

Program multižánrového festivalu zahrnuje popmusíc v podání úvodního koncertu Tomáše Kluse 1. července, končí 6. července s Monikou Absolonovou a kapelou Boom!Band Jiřího Dvořáka, mezitím přijde ke slovu jazz, swing nebo blues, ale po velkých symfonických orchestrech a třeba Smetanově Vltavě, která zněla z plovoucího mola před třemi lety, baletu, jménech jako operní pěvkyně Eva Urbanová nebo operetních melodiích, není bohužel v letošním programu ani památky. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace