Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní Průvod

    sobota 22.2 12:30 - Heřmaň, KD

  • Dětský karneval

    sobota 22.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Na Kobyle odměňují lyžaře

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY - V největších jihočeských lyžařských areálech se lyžuje. Provoz lanovek je omezený, nejsou sjízdné všechny sjezdovky. Díky technickému sněhu si však milovníci lyžování nemusí svou zálibu odpírat ani v téměř jarním počasí.

 

V lyžařském areálu na Lipně na sjezdovkách leží kolem 25 centimetrů technického sněhu. Funguje i Foxpark, výukové hřiště s volným vstupem. Každý den si můžete dopřát i oblíbené večerní lyžování na Jezerní sjezdovce. Ani kvůli zhoršeným podmínkám lyžování však ceny skipasů snižovat nebudou. Dvě třetiny areálu fungují bez omezení. Z celkového počtu 8 280 metrů sjezdovek je sjízdných 5 390 metrů.

Také lyžařský areál Zadov – Churáňov nemá v provozu všechny sjezdovky. Lyžaři můžou využít například vleky U Horejšů nebo na Kobyle. V tomto lyžařském středisku zareagovali na nepřízeň počasí. Vzhledem ke zhoršeným sněhovým podmínkám zde odměňují návštěvníky, kteří se jimi nenechají odradit. Každý host obdrží slevovou poukázku do obchodu se sportovními potřebami a navíc při zakoupení libovolné jízdenky dostane zdarma kávu nebo čaj v občerstvení u lanové dráhy Kobyla.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace