Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Nevíte co po Štědrém dnu? Vyrazte na hory

JIŽNÍ ČECHY - Co takhle si po všem tom svátečním hodování o Štědrém večeru pěkně zasportovat a nadýchat se čerstvého vzduchu. Lyžařské areály nabízejí tu správnou příležitost, trochu si protáhnout tělo.

Skiareál Lipno

Ve skiareálu Lipno, se lyžuje na více než desíti kilometrech sjezdových tratí. V Provozu je také skicrossová trať a menší překážky ve snowparku. Kromě pohyblivého pásu v Bambini arku, jedou také všechna přepravní zařízení. Areál je v provozu denně od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin. Ti, kteří vyrazí v pondělí 25. prosince na Stezku korunami stromů, se mohou těšit na vánoční nadílku, která tady bude od pravého poledne do dvou druhé hodiny odpolední.  

Hochficht

Na Hochfichtu panují naprosto ideální podmínky a na sjezdovkách leží až 135 cm sněhu. Celý skiareál jede na plné obrátky. Otevřeny jsou kompletně všechny sjezdovky, tekže celková délka sjezdových tratí je 21 km. To je nejvíce na „českých“ horách. V provozu jsou všechny lanovky a vleky. Provozní doba areálu je od 8.30 do 16 hodin a večerní lyžování si tady můžete užít každou středu a pátek od 17 hodin do 20.30. 

Sternstein

Také v tomto skiareálu se jede naplno. Otevřeny jsou všechny sjezdovky, tedy celkem přes 5 km sjezdových tratí, které pokrývá 50 - 70 cm sněhu. Samozřejmě také dětské hřiště Elefuntasia. Naplno jedou také všechna přepravní zařízení. Skiareál je v provozu denně od 8.30 do 16.15 hodin. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace