Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Nominujte své favority do Sportovce Milevska 2017! Letošní vyhlášení proběhne v domě kultury

Loňské prvenství obhajuje moderní gymnastka Ludmila Korytová. , Autor: Pavel Pubal

Loňské prvenství obhajuje moderní gymnastka Ludmila Korytová.     Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – Tradiční anketa se opět hlásí o slovo, letos proběhne už podvaadvacáté. Může se zdát, že je samotné vyhlášení, které se uskuteční v pátek 26. ledna 2018 v domě kultury, ještě daleko, ale přípravy už jsou v plném proudu. Teď vás vyzýváme k nominování vašich favoritů. Uzávěrka nominací je v neděli 31. prosince 2017. Dosáhl váš klub, trenér nebo svěřenec v uplynulém roce významného sportovního úspěchu? Nebo jen zaznamenal během končícího roku výrazné zlepšení? Pak neváhejte a nominujte ho do 22. ročníku tradiční ankety! Vítězství z loňského roku bude obhajovat v hlavní kategorii dospělých jednotlivců už dvojnásobná vítězka moderní gymnastka RG Proactive Milevsko Ludmila Korytová.


Počínaje prvním vydáním roku 2018 bychom chtěli začít seznamovat naše čtenáře a hlasující respondenty s nominovanými sportovci prostřednictvím krátkých medailonů. V každé nominaci by se proto měly objevit tyto informace – jméno sportovce, rok narození, soutěžní kategorie a krátká charakteristika maximálně o pěti větách, ve které uvádějte, proč by měl uspět právě vámi zvolený sportovec. Prosíme, abyste tato pravidla skutečně dodržovali, cílem je, aby měli všichni nominovaní stejný prostor k prezentaci. Vybírat můžete z kategorií Nejlepší družstvo do 18 let, Největší talent do 18 let, Nejlepší družstvo, Trenér roku a Jednotlivec roku. Své nominace prosím zasílejte na jednu z následujících e-mailových adres: p.pubal@seznam.cz, sport-mil@jihocesketydeniky.cz, minoviny@seznam.cz.

Budeme rádi, když tuto zprávu rozšíříte ve svém okolí, abychom shromáždili co nejvíce nominací a žádný talentovaný sportovec nebyl ochuzen o možnou odměnu za své výkony a výsledky v uplynulém roce. Opět pro vás připravujeme bohatý program, 22. ročník proběhne v pátek 26. ledna 2018 a přinese mnohá překvapení. Všichni jste srdečně zváni!

Dále opět oceníme také pět vylosovaných šťastlivců, kteří budou hlasovat prostřednictvím kuponů v Milevských novinách do čtenářské ankety Sympaťák roku. Kupony naleznete v Milevských novinách rovněž počínaje prvním vydáním roku 2018.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace