Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Opilý řidič od Frymburku měl být v domácím vězení, u Hrdějovic auto začalo hořet

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

FRYMBURK/HRDĚJOVICE - O prázdninách se hazardéři na silnicích množí. Svědčí o tom dvě nehody z konce tohoto týdne. Vysoká rychlost, alkohol a ještě řidič, který měl být v domácím vězení.

 

V pátek před sedmou hodinou večer havarovalo u Frymburku vozidlo Peugeot 206, které se pravděpodobně vlivem nepřiměřené rychlosti ocitlo mimo komunikaci. Ve vozidle byl řidič se spolujezdcem. Oba byli letecky transportováni do nemocnice. A oba byli pod vlivem alkoholu. Řidič vozidla je navíc v domácím vězení, „hlídací náramek" se mu pravděpodobně při dopravní nehodě přetrhl. Policisté budou další okolnosti případu prověřovat. 

Mezi Hrdějovicemi a Hlubokou nad Vltavou nezvládl řidič Citroën C4, dostal smyk, vozidlo narazilo do stromů mimo komunikaci a pak bylo vymrštěno zpět na silnici, kde se převrátilo na druhé straně silnice na bok. Auto začalo hořet a zraněný řidič ho stačil opustit. Vznikající požár velmi rychle uhasili dobrovolní hasiči z Hrdějovic. Řidič byl transportován do nemocnice posádkou zdravotnické záchranné služby. Je náhodou nejelo nic zrovna v protisměru. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace