Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Opilý řidič způsobil nehodu a přišel o papíry. Za hodinu a půl boural znovu

VIMPERK – Že měl upito v sobotu 10. srpna nevadilo řidiči ve Vimperku a během necelých dvou hodin způsobil dvě dopravní nehody. Tu první před 21. hodinou v ulici Sušická. S osobním vozem VW Touran nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem VW Caddy, jehož řidička byla nucena zabrzdit kvůli koloně před ní, následkem čehož do jejího vozidla zezadu narazil. „Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění. Řidiči však policisté následným odborným měřením naměřili přes dvě promile alkoholu v dechu. Dechová zkouška řidičky byla negativní,“ přiblížila policejní mluvčí Martina Joklová.

 

Hmotná škoda na vozidle VW Touran byla odhadnuta na 10 tisíc korun, na druhém vozidle předběžně na pět tisíc. Policisté muži další jízdu zakázali a odebrali mu řidičák. Ten toho však nedbal a za zhruba hodinu a půl způsobil v Luční ulici další dopravní nehodu. Se svým vozidlem narazil do zde zaparkovaného osobního automobilu Peugeot 307. Přitom měl stále v dechu bezmála dvě promile alkoholu! „Dopravní policisté nezodpovědnému muži budou nyní sdělovat podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu v případě prokázání viny u soudu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky," upřesnila Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace